Спеціальний гість суботнього вечора у Дендропарку – епатажний гурт “Go-A” (м. Київ)!

“Go-A” (Го-А) – електронний гурт з Києва, що поєднує  електронні танцювальні біти, українську народну музику та чарівний спів. Свій стиль музики називають як етно-транс та EDM (electronic dance music). Той випадок, коли з українським народним фолком дивним чином поєднуються звуки електроніки, сопілки, африканського барабана та австралійського діджериду. Музика, що чіпляє своєю легкістю та сміливістю звукових експериментів. А справжньою візиткою колективу є їх живі виступи, що запам’ятовуються танцювальним драйвом. За ініціативи голови наглядової ради Корпорації «ХХІ Століття» Лариси ОНУЛ, поринути у світ музики гурту “Go-A” вдасться 8-го серпня, у Кіровоградському Дендропарку!

Як описав журналіст порталу Zefіr музику Go-A: «Додайте сучасні танцювальні ритми, дух західноєвропейського фентезі, філософію далекого Сходу, спробуйте створити з усього гармонійне поєднання … і отримаєте дивовижний яскравий, драйвовий і романтичний музичний коктейль».

Гурт у теперішньому своєму складі сформувався у квітні 2014 року. В тому ж році випустили свою першу відео-роботу на пісню «Танула», режисером якої став Дмитро Суходол. Музиканти учасники багатьох відомих фестивалів та концертних майданчиків, де встигли себе зарекомендувати якісною та особливою музикою.

Багато співпрацюють з відомим виконавцями. Тісно дружать з відомим бандуристом Ярославом Джусем, з яким записали пісню «Пробудження». Сингл гурту «Перебендя» на однойменний вірш Тараса Шевченко увійшов в топ-10 музикальних композицій березня 2015 року за версію журналу «Фокус». Влітку 2015 року разом з відомими музикантами взяли участь  в благодійному концертному турі прифронтовими містами – «З країни в Україну».

Зараз гурт має досить щільний концертний графік, в якому опинився і Кіровоград!

Початок о 21:30

Опубліковано:
Категорія: Події