Співають всі: у Кіровограді відбувся другий відбірковий тур проекту «Караоке в Дендропарку»!

Вчора кіровоградський Дендропарк влаштував, можна сказати , традиційне, справжнє свято для любителів живої музики та співу. На майданчику перед головною сценою парку за ініціативи голови наглядової ради “Корпорації ХХІ століття” Лариси Онул відбулось справжнє “Караоке на майдані”, участь у якому зголосились взяти десятки людей.

Правила гри хоч і нагудують телевізійну версію шоу та все ж мають свою родзинку. В першому турі, за допомогою пісні “О Боже який мужчина”, було обрано 9 учасників.

Репертуар запропонованих організаторами пісень був надвідомий, тому увесь парк в один голос підспівував учасникам “Караоке в Дендропарку”. В півфіналі зійшлись у справжньому співочому батлі 5 учасниць серед яких, за оплесками, було обрано двох фіналістів. Ними стали дві дівчинки – Марина та Карина. Ну і звичайно улюблена частина фіналу – збір грошей у капелюхи. Після недовгих підрахунків, організатори одразу визначили переможця. Ним стала Марія, яка зібрала 152 грн., а її опопонентка Карина – 100 грн.  Марія, до речі навчається в Харківській консерваторії та професійно займається вокалом.

Проте сумною не залишилась навіть програвша фіналістка, адже обидві співачки отримали сертифікати на участь у фінальному гала-концерті проекту “Караоке у Дендропарку” та картки зі значною сумою для відвідування атракціонів.

Опубліковано:
Категорія: Події