Стало відомо назву команди-переможця відбіркового туру Української Стрітбольної Ліги 3х3 «Kirovograd Challenge»!

Кіровоградський Дендропарк невпинно продовжує дивувати мешканців міста різноманітністю програм на вікендах. За підтримки голови міської організації ПП “УДАР”  Лариси Онул, цього разу, 7-го червня, в його межах пройшов відбірковий тур Української Стрітбольної Ліги 3х3 «Kirovograd Challenge»! Від самого ранку спортивна атмосфера панувала на території Дендропарку. Розпочався захід з підтвердження онлайн-заявок та реєстрації команд. Надалі ж інтрига шалено зростала зі швидкістю геометричної прогресії, так як розпочався відбірковий турнір УСЛ 3х3. Варто зазначити, що змагання проходили серед чоловічих і жіночих команд, чисельність яких сягала 23-ьох, зібравши представників з усіх областей України. Конкурс триочкових кидків змусив завмирати не одне серце, адже перед гравцями поставало завдання в межах 30-ти секунд здійснити максимальну кількість влучень до баскетбольного кошика. Та, без сумніву, Ви запитаєте мене: “Що змушувало глядачів особливо бурхливо дарувати оплески?”. І я без вагань Вам відповім, що це був конкурс данків! Несамовиті овації чекали на тих, хто вміло демонстрував свої баскетбольні вміння, які глядачі почали розцінювати не інакше, як талант.

І нарешті, незважаючи на спекотні погодні умови, переживання, запал та інтригу стало відомо назви команд, які заслужили визнання та нагородженні почесними призовими місцями.

 

Жіночі команди:

“Шнурки”(м. Харків) – І місце;

“Street Bubble” (м. Кіровоград) – ІІ місце.

 

Чоловічі команди:

“Робкие развратники”(м. Дніпропетровськ) – І місце;

“4 по 100” (м. Кіровоград) – ІІ місце;

“J-2” – (м. Кривий Ріг) – ІІІ місце.

 

Організаторами відбіркового туру Української Стрітбольної Ліги 3х3 «Kirovograd Challenge» стали: Федерація баскетболу Кіровоградської області та Української Стрітбольної Ліги 3х3.

Спонсори: ТМ «Золотий вік», магазин спортивного одягу «Revolutiоnspport».

 

 Відбірковий тур Української Стрітбольної Ліги 3х3 «Kirovograd Challenge» пройшов  за підтримки голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ.


 

 

Опубліковано:
Категорія: Події