Суші-бар&шоколадниця «МІХ» продовжує активно переймати досвід світил японської кухні!

Сьогодні, 7-го лютого, суші-бар&шоколадниця «МІХ» підкоряла нові висоти секретів виточеного смаку японської кухні. Світилом японської кухні виступив Пан Сергій, який провів неперевершений майстер-клас! Пан Сергій є провідним шеф-сушистом ресторану «Велюр» (м.Київ). Понад 15 років налічує його професійна практика та визнання абсолютного таланту. 

Цього дня, суши-майстрам суші-бару&шоколадниці«МІХ» поталанило опанувати секрети успішного приготування та першокласного смаку таких страв як: теплий салат з телятиною під соусом теріякі; смажений рис з куркою під соусом теріякі та стейк Рибай Український на тепане. 

Сам Пан Сергій прокоментував майстер-клас так: 
«Насправді, я вперше зіштовхуюсь із таким потужним стремлінням вчитись та вдосконалюватись. Зазначу з власного досвіду проведення майстер-класів, що така активність та допитливість як не дивно, – велика рідкість. Нечасто таке сильне бажання навчатись та опановувати нові знання виникає дійсно у персоналу, а не у його керівництва». 

Саме тому, поспішайте одними з перших випробувати страви, приготовані за секретами провідного майстра дивовижного світу японської кухні. Ми ж обіцяємо створити атмосферу максимального комфорту та затишку!

Опубліковано:
Категорія: Події