Святкування 1 травня у Дендропарку!

Сьогодні, 1 травня кіровоградці змогли насолодитись захопливою розважальною програмою у Дендропарку, яка була розрахована на найрізноманітніші вікові категорії! Почався захід бажаним гостем усіх дітлахів – виставою Кіровоградського академічного обласного театру ляльок! Дітвора захоплено аплодувала улюбленим ляльковим героям, не приховуючи свого захвату. Проте це був лише початок святкування.

Далі на відвідувачів Дендропарку очікував Міжнародний дитячий фестиваль “Об’єднаймо дітей мистецтвом”. Урочистою ходою, минаючи квітучі алеї парку, прямували до сцени найталановитіші колективи ледь не з усіх куточків України! Відвідувачі Дендропарку зустрічали їх бурхливими оплесками, з нетерпінням очікуючи якомога скоріше побачити виступи на сцені. Голоси невимовної краси лунали просторами парку, збентежуючи серця усіх, хто мав можливість насолодитись їх красою.  Ідейні  танцювальні постановки та неповторні костюми дивували глядачів, викликаючи у них радість, яку легко можна було простежити, споглядаючи за їх посмішками, що не сходили з вуст. В межах фестивалю діяв ярмарок виробів hand-made, на якому можна було побачити, як за допомогою фантазії та вміння ­­рук, створювались речі, які могли б задовольнити  смаки найвибагливіших естетів. Завершилась програма ­виступом гостей із м.Кременчук, групою “Sun J”, яка зачарувала своїм унікальним виконанням найвідоміших світових хітів.  

 

Свято першого травня у Дендропарку пройшло за підтримки­ голови Кіровоградської міської організації ПП «УДАР» Лариси ОНУЛ.


 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано:
Категорія: Події