Святкування Дня Захисту Дітей у Дендропарку!

1 червня, до Дня Захисту дітей Дендропарк підготував для дітлахів міста незабутню розважальну програму! Вже із самісінького ранку малеча була задіяні в ігровій програмі від центру розвитку дитини “Сонячний зайчик”. Вони веселись в колективних іграх разом зі своїми батьками, піднімаючи своїм гомоном настрій всім оточуючим! Продовжились розваги  виставою Кіровоградського академічного обласного театру ляльок. Замріяні маленькі оченята спостерігали за грою акторів, відчуваючи себе активними учасниками того дійства, що відбувалось на сцені. Здавалось, немов вони потрапили у дивовижу казку, де не існує нічого неможливого. Та цим лише розпочались їхні веселощі! Дискотека з мильними бульбашками очікувала на них одразу після вистави. Малеча танцювала, стрибала, веселилась під ритми запальної музики разом з костюмованими героями мультфільму. Нестримну радість можна було простежити на їх обличчі! Дітлахи плескали в долоні, щоб піймати якомога більше мильних бульбашок, а потім кружляли у невгамовних танцях! Незліченну кількість дітей зібрав Дендропарк цього дня! Та всі бажаючі змогли прийняти участь в ігровій програмі,  демонструючи свої вміння та здібності, за що неодмінно отримували подарунки. Важливою складовою розважальної програми стало виконання малюнків на асфальті, за які телекомунікаційний провайдер “Воля” нагородив дітей цінними подарунками! Як не дивно, не лишились без подарунків і дорослі цього дня! За свою кмітливість вони також отримали приємні сюрпризи від  телекомунікаційного провайдеру “Воля” – сертифікат на безкоштовне користування кабельними телебаченням протягом 6-ти місяців. І нарешті, квест – найулюбленіша гра дітей, заради якої вони мчать до Дендропарку недільного дня,заради того, щоб довести, що саме їх команда є кращою та достойною перемогти. Ще б пак! Цього разу переможці отримали цілий ящик морозива від від ТМ “Рудь” та солодкі напої від ТМ “Живчик”. Не лишили і без подарунків срібних та бронзових призерів – вони отримали смачні презенти від ТМ “Формула смаку”.

Дитячий мюзикл від студії хореографічного мистецтва “Аеліта” подарував глядачам естетичне задоволення. Ідейні поставки, талант та артистичність, – ось що демонструвалось на сцені. Глядачі не шкодували оплесків, цим самим виражаючи свій захват.

І нарешті, те, чого так чекали цього дня, Міні Міс та Міні Містера Дендропарк обирали цього святкового дня! Юні та чарівні претендентки та претенденти заворожували глядачів своєю красою та вміннями, з метою отримати заповітне звання. Шалена інтрига супроводжувала конкурс від його початку до завершення. Атмосфера, яка супроводжувала даний захід характеризувалась виключно позитивними емоціями, та піднесено-святковим настроєм. Організаторами конкурсу були: модельне агентство “Римо” та Корпорація “XXI сторіччя”. 

 

Програма “Дня захисту дітей” пройшла за підтримки голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ.

\

\

 

 

Опубліковано:
Категорія: Події