Святкування Міжнародного Жіночого дня в суші-барі & шоколадниці «МІХ»!

8-го березня, в суші-барі & шоколадниці «МІХ», відбулось святкування Міжнародного Жіночого дня! 
Гості закладу змогли отримати задоволення від витонченої гри дуету скрипалів. Шалену порцію позитиву, після лірики живої гри на скрипці, клієнтам подарував талановитий ведучий Дмитро Крендель. Активність гостей проявлялась у цікавих конкурсах-інтерактивах, в ході яких гості давали відповіді на цікаві тематичні запитання; визначали інгридієнти на запах, із зав’язаними очима; чоловіки змагались у вмінні дарувати своїм чарівним дамам компліменти, а наостанок, – леді змагались у вокальних вміннях, в караоке-батлі. 
Неочікуваним сюрпризом відзначився молодий чоловік, який спонтанно вирішив зробити своїй дамі подарунок, в уособлені витонченої гри на саксофоні, таких популярних мелодії як: «Celine Dion – My Heart Will Go On» та «Tina Turner – You’re Simply the Best». 
Протягом всього вечора, прекрасна стать, за умовами лотареї, отримувала спонтані приємні подарунки та сертифікати, серед яких: 

  • Сертифікат на безкоштовний професійний макіяж від Ольги Дяченко; 
  • Сертифікат на індивідеальну фотосесію від фотографа Олександра; 
  • Сертифікат на індивідеальну фотосесію від фотографа Анастасії Каргополової; 
  • Сертифікат від Салону краси “Модерн” на послуги в розмірі 300 грн.; 
  • Сертифікати на тренування Першої професійної школи танцю на пілоні “ROYAL Polе Dance”; 

Кульмінацією заходу став розіграш солодкого подарунку від шеф-кондитера, який отримав власник найбільшого чеку дня, сума якого перевищила 900 грн.

Опубліковано:
Категорія: Події