“Свято Дитинства” подарувало посмішки маленьким мешканцям міста!

Останній день тижня для малечі увінчався веселими розвагами в межах “Свята Дитинства”, яке функціонує у Дендропарку за підтримки голови міського осередку ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ. Розважальна програма спочатку подарувала посмішки найменшим кіровоградцям, які стали глядачами вистави Кіровоградського академічного обласного театру ляльок. Дітвора насолоджувалась переглядом казки про “Трьох поросят” та щиро вболівала за героїв представленого спектаклю. Юні театрали ні краплі не стримували свої бурхливі емоції! Та справжні веселощі розпочались на ігровій програмі, яка так полюбилась малечі міста. Саме на ній дітвора змагалась в спортивних двобоях, танцювала та навіть малювала! Вдалось догодити і особливо рухливим дітлахам, які до знесилення танцювали на дискотеці з мильними бульбашками. А в цей час відвідувачів Дендропарку розважали костюмовані герої одного із найпопулярніших мульфільмів сучасності. Одна за одною лунали пропозиції зробити спільне фото напам’ять.

Останнім та найяскравішим елементом програми став квест. Гадаєте спекотні умови стали на заваді бажаючим? Аж ніяк! Команди наполегливо йшли до перемоги, виконуючи умови гри та слідуючи заданому маршруту. Та підсолодити виборене перше місце морозивом від ТМ “Рудь” вдалось лише одній команді.

Що разу дедалі більше колориту та приємних сюрпризів очікує на дітлахів, які віддали перевагу активному дозвіллю. Влаштуйте і Ви “Свято Дитинства” для свого дитя вже наступного тижня!

 

 

Опубліковано:
Категорія: Події