“Свято Дитинства” у Дендропарку – джерело радості для малечі!

Не встигли з’явились перші промені сонця, як малеча міста вже чимдуж поспішала до Дендропарку. І тут немає нічого дивного, адже дітлахи квапились на виставу Кіровоградського академічного обласного театру ляльок, яка вже стала неодмінною складовою розважальної програми “Свято Дитинства”, яка проходить за підтримки голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ! Не зводячи очей з декорацій та відслідковуючи очима кожен рух лялькових героїв, діти глибоко проймались казковою історією, яка демонструвалась на сцені.

Та попереду очікувало лише найцікавіше! Дитяча ігрова програма, до складу якої входили шалені змагання між різними віковими категоріями, між хлопчиками та дівчатками. Командні забіги наввипередки, колективне виконання однакових рухів, перевірка та витривалість, – це все відбувалось на головній сцені, в ході розважального заходу. Продовжились веселощі танцями під ритми улюбленої музики, та ще й у супроводі літаючих мильних бульбашок. Приємним сюрпризом для малечі стала поява улюблених костюмованих героїв, в компанії яких діти продовжили весело розважатись та фотографуватись.

Та деякі все ж вирішили приберегли сили для квесту! Кількість завдань, яка в межах гри ставилась перед учасниками для виконання сягала 10-ти, а їх локація знаходилась у найвіддаленіших куточках Дендропарку. Та Ви помиляєтесь, якщо думаєте, що це могло якимось чином налякати дітлахів! Командний дух можна було простежити, коли учасники старшого віку несли молодших до місця розташування наступного завдання і все задля такої бажаної перемоги!

І от настав момент, коли і учасники квесту прибігли до сцени, повідомити, що достойно виконали всі завдання, які потрібно було зробити. Попри старання, смак перемоги змогла відчути лише найсильніша команда.

А на завершення, всі учасники квесту зібрались для колективного фото на згадку про ще одне “Свято Дитинства” в їхньому житті!

 

 

 

Опубліковано:
Категорія: Події