Свято дитинства у Дендропарку

     У суботу, 1 червня Дендропарк вітав малечу з Міжнародним днем захисту дітей. З самого ранку і цілий день поспіль на маленьких відвідувачів парку чекало безліч сюрпризів та розваг.

     Дитяче свято,яке відвідали майже 15 тисяч дітлахів розпочалось з лялькової вистави «Колобок», де маленькі глядачі побачили стару добру казку у осучасненій версії, з цікавістю спостерігали за подіями на сцені як малята так і дорослі. Переповнені емоціями та позитивними враженнями діти брали учать у ігровій програмі, де на них чекали цікаві конкурси та веселі змагання. Алеями парку весь день працювали численні безкоштовні майстер-класи (малювання, виготовлення ляльок-мотанок, тощо) та  ігровий майданчик від центру розвитку дитини «Ладушки», де себе реалізовували навіть найменші відвідувачі Дендропарку.

    Без відпочинку від розваг та конкурсів на дітей чекав Піратський квест з загадками та завданнями для справжніх «Йо-хо-хо». Де кожен учасник міг  зібрати золоті монети за виконанні завдання на різних станціях у парку та обміняти їх на скарби з чарівної скрині.

   Увесь день також працювала виставка Хенд-мейд виробів, усі бажаючі мали  можливість самостійно доторкнутись то творіння прекрасного та придбати щось собі на згадку.

   Увечері на юних винуватці святкування чекала неперевершена ігрова вистава “Хай добро перемагає” зі зростовими ляльками від театру «Імідж». Дивовижна історія маленької дівчинки що вчилася радіти, яскраві, казкові костюми та неймовірні перевтілення – все це стало результатом шквалу позитивних емоцій та вражень у глядачів.

   Звичайно, святковий день не став виключенням і для малечі прямо на центральній сцені було влаштовано  дискотеку з мильними бульбашками.

   Завершив це свято дитинства феєричний пригодницький  мюзикл «Робінзонада». Яскраві, непередбачувані костюми, неймовірні хореографічні постановки та вражаючий вокал –  саме таким було логічне завершення цього чудового свята.

 Відео

 

Опубліковано:
Категорія: Події