Свято грації та пластики: переможці «Битви танцювальних стилів» розкачали Дендропарк!

Теплий недільний вечір у Дендропарку ознаменувався демонстрацією танцювального мистецтва високого рівня професіоналізму. Адже за ініціативи голови наглядової ради Корпорації «XXI століття» Лариси Онул, на головній сцені парку із хореографічною програмою з’явилися переможці «Битви танцювальних стилів», представники колективу «Клубу спортивного танцю «Олімп».

Граційна пластика, артистизм та незабутні постановки – саме цим мали змогу насолодитись усі, хто вирішив провести цей недільний вечір у колі друзів – кіровоградському Дендропарку.

Справжні майстер-класи та відточеність рухів продемонстрували переможці «Битви танцювальних стилів» Родіон Камшиленко та Оксана Сотниченко. Не менш незабутніми стали для гостей Дендропарку і виступи найменших вихованців  «Клубу спортивного танцю «Олімп». 

Не обійшлось цього вечора і без сюрпризів, справжнім подарунком для присутніх став над запальний виступ переможця одного з видбіркових етапів «Караоке в Дендропарку» Івана Кучерука, який просто таки «розкачав» танцмайданчик. 

Опубліковано:
Категорія: Події