“Таємниці природи” продовжують відкриватись перед дітьми міста!

Свою активну діяльність продовжує ботанічний гурток “Таємниці природи”, який функціонує за ініціативи голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ. І зараз я переконаю Вас у тому, що недаремно він носить саме таку назву!

Чергове заняття ботанічного гуртка розпочалось із міцних обіймів вихованців, які вже його відвідували, та теплого знайомства з дітьми, які завітали вперше. Будучи заінтригованими, що на них очікує протягом заняття, разом з керівником гуртка, діти спочатку здійснили екскурсію теплицею, а потім попрямували до ділянки, на якій їх чекало пізнання нових та цікавих фактів з області вирощування, розвитку та догляду за рослинами! Та на отриманні теоретичних знань, й закріпленні їх практично, заняття не обмежилось!  Цікаві легенди про походження рослин, які висаджуються, вже стали неодмінною складовою в рамках діяльності ботанічного гуртка. Адже саме так прокладається шлях до всебічного розвитку дитини, що і мають на меті досягнути “Таємниці природи”. В межах заняття  обов’язково практикуються вправи для розвитку кмітливості та спостережливості, за успіхи в яких, всі вихованці гурта отримали презенти від Дендропарку.

По завершенню, діти активно виявляти бажання розповісти, що їм найбільше запам’яталось на занятті та наполягали на якомога скорішій зустрічі в межах “Таємниць природи”.  

Опубліковано:
Категорія: Події