Травневі вихідні

Традиційно, вихідні у Дендропарку проходять весело. Не стали виключенням і вихідні 6 та 7 травня.

6 травня у суботу всі бажаючі дітлахи мали змогу спробувати себе у різних професіях. Загалом на вибір дітей було представлено близько 100 професій, серед яких кухарі, лікарі, рятувальники, пілоти. В імпровізованому «Місті професій» діти могли влаштуватись на роботу і навіть отримати заробітну платню, яку потім з радістю витрачали на солодощі.
«Місто професій» – національний проект, організований журналом Community за підтримки ГУ ДСНС України та НП України.

До «Острову пригод» завітали Фіксики. Вони влаштували для малечі феєрверк розваг, які традиційно закінчились дискотекою з мильними бульбашками!
Вечірній блок розважальної програми розпочався з конкурсу талантів юних кропивниччан. Започаткований минулого року у Дендропарку, він отримав своє продовження цього сезону. У конкурсі взяло участь 18 дітей. Переможцем став Михайло Кнідзе. Саме він і отримав головний приз від голови наглядової ради Корпорації «ХХІ століття» Лариси Онул – 1000 грн. Особливим подарунком для учасників та гостей парку став виступ акробатичного балету «Три з половиною» від одного з членів журі, хореографа балету Єгора Похиленка.
Закінчився суботній день трикілометровим благодійним вечірнім забігом з ліхтариками. Під час забігу організаторам вдалось зібрати 1050 грн. Ці кошти будуть передані переданіна лікування онкохворих діток Кіровоградщини, підопічних МБФ “Янгол життя”.