У Дендропарку було обрано нову зірку – переможця проекту “Караоке у Дендропарку-2”.

24-го серпня, на День Незалежності України, відбувся довгоочікуваний фінальний гала-концерт проекту “Караоке у Дендропарку-2”. 
Протягом семи відбіркових турів проекту було обрано 7 фіналістів, які в день головного свята держави зійшлися у вокальному батлі, з метою отримати бажану перемогу та звання кращого вокаліста міста. До уваги членів журі, від кожного учасника було представлено 2 композиції: державною мовою та іноземною. 

За результати надскладного вибору журі, максимальну кількість балів та конверт, із грошовою винагородою, сумою в 1000 грн. отримала Гоян Валерія! Дівчинку друге барала участь у проекті “Караоке..” та запалила своїм голосом та харизмою всіх гостей Дендропарку. 

Всі учасники отримали сертифікати від закладів ресторанного бізнесу, які заходяться на території Дендропарку та вітальні грамоти. 

І, коли, здавалось, захід підійшов до кінця, після вітального слово від представників журі та оголошення переможців, відбувся спонтанний патріотичний флеш-моб – всі, хто прикрашав собою площину перед сценою, заспівали Державний Гімн України! 
Ось так Дендропарк вітав свою рідну Україну з Днем народження!

Більше фото в соціальних мережах:

Вконтакті

Фейсбуці 

Онул

Микола Онул

Лариса Онул


Опубліковано:
Категорія: Події