У Дендропарку минула концертна програма в межах акції «Україна без наркотиків».

Сьогодні, 11-го жовтня 2014 року відбулась акція «Україна без наркотиків», заснована Всеукраїнським Благодійним Фондом «Мир та Добробут».  В рамках заходу пройшов авто- вело-, мотопробіг  та розважальна концертна програма у Дендропарку, яку підтримала голова міської організації ПП “УДАР” Лариса ОНУЛ.

Метою акції «Україна без наркотиків» було привернути уваги громадськості до проблеми наркоманії в нашій країні, на статистику, злочинність, смертність, захворювання, пов’язані з вживанням наркотиків та донесення до залежних інформації про можливість позбутися згубної звички і підтримати їх близьких людей.

Цього дня у Дендропарку вдалось поєднати стукіт сердець артистів з різних областей. Адже до уваги глядачів були представленні виступи: танцювального колективу J.C. Dance (м. Київ), шоу-балету “Нарнія”(м. Київ), театрального клубу “Імпульс”(м. Київ), Чемпіонів Світу з ірланського степу; вокальні номери від Ірини Карманенко (м. Кіровоград), Ірини Бабкової (м. Кіровоград), дуету “Born Twice”(м. Ужгород, м. Київ), Анано і Вокха Ломанадзе (м. Черкаси), музиканта Сергія Череватенка. Ведучим заходу став Ігор Середа з міста Одеси.

Неодноразово зі сцени лунали слова про те, що завжди є вихід, шлях до світла і одужання від недуги, що зветься залежність від наркотичних речовин та алкоголю. Юрій Демидов, представник благодійного фонду “Мир та добробут” зазначив у своїх промові:

“В акції «Україна без наркотиків» беруть участь люди, які раніше були залежними. Таким прикладом ми хочемо показати, що наркотики можливо перемогти”.

А учасниці дуету “Born Twice” Тетяна Полєтаєва та Ірина Гусениця відверто говорили про своє залежне минуле, після якого вони знайшли в собі сили почати нову сторінку, – і все завдяки вірі.

Після емоційно-навантаженого дня, учасники заходу змогли покуштувати ситне вечірнє пригощання від Лариси ОНУЛ.

На жаль, проблема наркотичної залежності з кожним роком набуває все більшої актуальності. Даний захід та його представники стали нагальним прикладом того, що не слід зневірюватись, а  варто боротись за життя.

Опубліковано:
Категорія: Події