У Дендропарку презентували ХІ Всеукраїнський конкурс краси «Степова красуня»!

24-го квітня, за підтримки голови наглядової ради Корпорації «ХХІ Століття» Лариси Онул, у Дендропарку відбулась презентація ХІ Всеукраїнського конкурсу краси «Степова красуня». 
Головна мета проекту – сприяння духовному та культурно – естетичному розвитку дітей та юнацтва, збереження українських національних традицій, виховання гордості та усвідомлення причетності до української нації, встановлення дружніх відносин між учасниками з різних регіонів України. 
Фестиваль-конкурс «Степова красуня» постійно розширює напрямки творчого розвитку дітей та молоді,залучаючи до фестивалю творчі колективи різних напрямків. Вже декілька років в рамках фестивалю проходить конкурс дитячих театрів мод і юних дизайнерів «Барвистий край». Актуальним став конкурс моделей «New Universal Model». 
Дендропарк вселяко підтримав творчу активність учасників та зробив подарунок, безкоштовно покатавши конкурсантів на атракціонах. 
Саме 24-го квітня, учасники конкурсу долучись до благородної справи та допомогали зібрати кошти на операцію маленькій дівчинці Марині. 
Нагадуємо, що 27 квітня у залі Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.. М.Л.Кропивницького відбудеться справжнє свято краси та талантів! На вас чекають нові колекції, яскраве дефіле красунь, виступи професійних колективів. 
Всеукраїнський фестиваль-конкурс краси та таланту „Степова красуня” проводяться за підтримки Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА, Управління науки та освіти , молоді та спорту Кіровоградської ОДА, регіонального благодійного фонду «Відкрита Україна» .

Онул

Микола Онул

Лариса Онул

Николай Онул

Ону Кировоград

Опубліковано:
Категорія: Події