У Дендропарку урочисто запалали Новорічні вогні ялинки!

18-го грудня, в переддень День святого Миколая, за ініціативи подружжя Миколи та Лариси Онул, у Дендропарку запалили новорічну ялинку! 
На цю знамену подію зібралося близько шести сотень мешканців міста, від малечі до дорослих. Серед гостей були також дітлахи із Центру соціально-психологічної реабілітації та Дитячий будинок інтернатного типу “Наш дім”. Всі вони прийшли, аби поглянути, як засяють вогні новорічної ялинки та отримати привітання від казкових героїв. 
Для гостей парку було організовано незабутнє свято, щоб цей день закарбувався в пам’яті кожного присутнього як один із найяскравіших. 
Дорослі мали можливість зігрітись гарячими напоями, ароматними стравами та смаколиками та насолодитися новорічними піснями, які створювали святковий настрій. А для малечі було організовано насичену розважальну програму за участі Діда Мороза та Снігуроньки. 
Більше двох сотень дітлахів стали у коло навколо святкової ялинки і водили хороводи, співаючи новорічні пісні. Енергійна та розумна малеча жваво відповідала на загадки Діда Мороза та завзято танцювала разом зі Снігуронькою. 
Після розповідей святкових віршів, всі діти отримали солодкий подарунок від святого Миколая. 
Кульмінацією цього зимового вечора стало запалення вогнів на новорічній ялинці та Вогняна інсталяція «Новорічне диво» (фаєр-шоу “Дихання Дракона”, м. Черкаси).

ОНУЛ

Микола онул

Лариса Онул

Благодійність Онул

Допомогу Онул

Дендропарк Онул

Николай Онул

Ялинка Онул

Кіровоград Онул

Опубліковано:
Категорія: Події