У Дендропарку відбувся Чемпіонат Кіровоградської області зі скелелазіння!

28-го травня, за ініціативи Кіровоградського обласного альпіністського центру та за підтримки подружжя Миколи та Лариси Онул, на розважальному комплексі “Острів Пригод” відбувся Чемпіонат Кіровоградської області зі скелелазіння! Даний захід був присвячений ХХХІ Літнім Олімпійським Іграм та мав на меті: 
– популяризацію скелелазіння серед населення міста; 
– виявлення кращих спортсменів; 
– реалізацію державної політики у сфері зміцнення здоров’я населення міста засобами фізичної культури і спорту. 
Урочисте відкриття Чемпіонату розпочалось із вітального слова відповідального секретаря відділення НОК України в Кіровоградській області – Бебко Вадима Васильовича та Генерального директора Корпорації «ХХІ Століття» – Голубних Віталія Івановича. 
Після настановних та мотивуючих слів високопосадових осіб, учасники почали доводити, що саме вони достойні першості та визнання у Чемпіонаті зі скелелазіння. Протягом трьох годин учасники змагались задля омріяної першості, і нарешті! Призери Чемпіонату були нагороджені медалями, почесними дипломами та цінними призами від Дендропарку, а саме: комплектом унікальної сувенірної продукції, а також картками із поповненим рахунком на суму, згідно зайнятого призового місця (І місце – 150 грн, ІІ місце – 100 грн, ІІІ місце – 50 грн.). 
Дендропарк щиро вболіває за фізичний розвиток підростаючого покоління Дендропарку та бажає наснаги й перемог всім учасникам, які випробували себе сьогодні на Чемпіонаті зі скелелазіння! 

Онул

Микола Онул

Лариса Онул

Николай Онул

Онул Кировоград

 

Опубліковано:
Категорія: Події