У Дендропарку засяяла європейська новорічна ялинка

19 грудня, на відзначення свята Миколая у Дендропарку відкрили новорічну ялинку.

Подивитися на лісову красуню у намисті мерехтливої гірлянди мешканці сусідніх районів і з окраїн надходили та з’їжджалися родинами. І, можна сказати, у повному складі. У голові кортежів – найменші: важко переступають у своїх майже космічних костюмчиках-скафандрах. Багатьох доправлено на візках, надійно сховавши від морозу під капустинням ковдр та шапочок. Молоді пари, дідусі з бабусями і куми… «Я живу зовсім поряд, на Пацаєва, – ділиться враженнями Ольга, мати півторарічної Настуні. – Отже, тутешніх ялинок стараємось не пропускати. Все-таки живе дерево із каркасною конструкцією не порівняєш. А загалом, у дендропарку я доволі часта гостя. Серед дня забігаю на чашку лате в «Арці». До речі, там дуже затишно… Рекомендую для посиденьок у тісній компанії. Вагітною ж приходила сюди, щоб просто подихати. Для жіночого здоров’я це, вважаю,  – далеко не остання річ».

Святкова програма у розпалі. Торкнувшись гілок посагом, Дід Мороз наказує ялиночці запалитися. Його голос помножуються у горлах близько трьохсот дітей та дорослих, що з чекають на диво. І диво настало. З верхівки й донизу пробігають хвилі синіх вогників, хизуються позолотою іграшкові кулі. Як відомо, цього року на підтримку Євромайдану ялинку вирішено було декорувати саме у кольорах європейського прапору.

Зважаючи на мороз, серед усіх запропонованих розваг дітлахи охоче озивалися передусім на щось рухливе – макарену, якої навчала Снігуронька, «Третього зайвого», «Дракона» та жваві хороводи-паравозики. «Знаєте, інколи дивує, коли дитина підходить до тебе не за подарунком – сьогодні, від імені бізнесменів Миколи та Лариси Онул  ми роздали 100 пакунків з ласощами, – розповідає Іван, актор, що грав Діда Мороза, – а щоб прочитати віршика. Сумлінно так – з інтонацією, жестами… І просить вислухати до кінця, бо готувалася до зустрічі з тобою цілий місяць. Між іншим, жертвуючи своїм часом на мультики. Слухаю, звичайно. Про Новий Рік, чарівні санчата Діда Мороза, котика, маму і вчительку».

Окрім конкурсів й пісень підтримати святкову атмосферу дійства допомогли гарячий чай, заварений на хвойних гілках, від Самовара Самоварича, млинці та глінтвейн. 

                

 

            

Опубліковано:
Категорія: Події