У Кіровоградському Дендропарку відбувся XI обласний фестиваль-конкурс «Родинні Скарби»!

7-го червня, за підтримки голови наглядової ради «Корпорації XXI Cтоліття» Лариси ОНУЛ, у Кіровоградському Дендропарку відбувся XI обласний фестиваль-конкурс «Родинні Скарби».

Розпочався захід, із милої для ока, виставки робіт від кращих майстрів рукоділля  нашого регіону. Навіть спека не стала на заваді тому, щоб кращі представники царини творчого вияву приїхали до Дендропарку, з гордістю представивши свої доробки на виставці авторських родинних робіт.  

Після того, як всі зайняли свої почесні місця на виставці, радість завітала до сердець найменших відвідувачів Дендропарку, які розважались на дитячій ігровій програмі.

І, нарешті, настала найочікуваніша мить всіх гостей та глядачів Дендропарку – урочисте відкриття концерту-презентації творчих номерів найталановитіших родин області.

Цю почесну місію доручили найавторитетнішим представникам регіону, наразі – заступнику голови Кіровоградської обласної державної адміністрації,-  Атаманчук Віті Вікторівні  та  голові наглядової ради «Корпорації XXI Cтоліття» – Ларисі Онул!

У своїй промові вони зазначили про значимість родинного тепла, а також з їх вуст линули щирі слова побажання всім глядачам та Україні, яка нині перебуває в лоні складної політичної ситуації.

Проте, варто було лишень з’явитись артистам на сцені, як відголоски суму вмить були розвіяні! Не лишилось від них і залишку, коли першим 5-ти запрошеним сім’ям, Віта Вікторівна та Лариса Анатоліївна особисто вручили нагороди на подарунки!

А коли демонстрація творчих номерів кращих родин Кіровоградщини зазнала свого завершення, наймолодші таланти області отримали від Дендропарку справжній сюрприз – безкоштовне катання на атракціонах, яке неабияк підсолодило і без того безтурботне життя малечі! 

Опубліковано:
Категорія: Події