У кіровоградському Дендропарку відгуляли свято сусідів.

На годинку-другу до сусіда, але не сірниками чи соткою до зарплати, а щоб укотре показати – ми всі по-своєму цікаві, колоритні, ще й до всякого діла беручкі. Чого б тоді не гуртуватися?

Учора, близько трьох годин поспіль головна алея Кіровоградського Дендропарку правила за майданчик для виступів самодіяльних колективів та виставок народних умільців із більш ніж семи районів міста. Кущівка, Чечора, селище Гірниче, Шатіла і Завадівка… Хтось веселив перехожих частівками, озброївшись люлькою й крислатим брилем, а хтось не полінився привезти із дому власноруч змайстрований винахід – садову лавку-розкладачку, яка легко трансформується у столовий набір для виїздів на природу – стіл і дві меленькі лавки з боків. Утім, фавориткою глядачів більшістю голосів визнано вишивальницю Ларису Залещик з Кущівки. На суд публіки жінка представила кілька своїх панно та ікон.

Захід організовано за підтримки голови наглядової ради корпорації “ХХІ століття” Лариси Онул, міського осередку ПП Віталія Кличка “Удар” та виконконкому Кіровської в місті Кіровограді ради. На згадку про цю подію старання кожного з учасників відзначено спеціальною грамотою і смачним обідом по-українськи.

Опубліковано:
Категорія: Події