Успішна реалізація акції “Почни відродження Єлисаветграда разом з Дендропарком!”, здійснена активістами 32-ї школи в межах проекту Intel «Шлях до успіху»!

Прагнучи створити наше місто квітучим куточком України, за ініціативою голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ, надійшла пропозиція під назвою “Почни відродження Єлисаветграда разом з Дендропарком!”. Велика кількість мешканців міста загорілась втіленням цієї ідеї, проте особливу увагу Дендропарку привернула діяльність активістів 32-ї школи, які проходили навчання за програмою Intel «Шлях до успіху». Їхні юні та гарячі серця без кінця бентежило питання: «Чому в моєму шкільному дворі не майорять чудові квіти?».  Із засобів масової інформації вони  дізналися про акцію «Почни відродження Єлисаветграда разом з Дендропарком!» та без вагань вирішили підтримати цю ініціативу. Дотримавшись всіх умов акції, у жовтні учні заповнили заявку та зібрали необхідні підписи. Після чого, отримали схему та інструкцію по висадженню, розроблену ландшафтним дизайнером Дендропарку – Шипко О.В., та 420 цибулин трьох сортів тюльпанів, які висадили в землю на глибину 10-15 см. Після цього робота над проектом тимчасово припинилась, адже потрібно було оволодіти новими знаннями як з комп’ютерних технологій, так і з навчальних предметів. Робота активно продовжилась у квітні: розподіл обов’язків для роботи над проектом, догляд за ділянкою.

Активістка проекту, шестикласниця Кулаковська Єлизавета намалювала в програмі Paint зображення квітучої клумби. Пасічник Дар’я та Бабоша Аліна провели в НВО №32 конкурс малюнків, створених у графічному редакторі. Учні повинні були створити «поштові марки» із зображенням Дендропарку. Креативності в них виявилось хоч відбавляй! Більше того, Кулаковська Єлизавета та Самойленко Наталія провели опитування, за яким стало зрозуміло, що більшість учнів задоволені результатом плідної діяльності по озелененню. Вчителі біології, які допомагали ученицям втілювати проект, визнали, що це найкраща клумба, яка будь-коли була у шкільному дворі. Життя мікрорайону, в межах якого розміщується НВО № 32, стало яскравішим, і все це завдяки квітучому аромату і веселковим кольорам казкових тюльпанів. За допомогою професіоналів Дендропарку, підтримкою яких заручилися юні озеленювачі, проросли вишукані тюльпани! Всі були приголомшені отриманим результатом, адже щоранку, йдучи до школи, можна було помітити щирі посмішки на обличчях вчителів, батьків і взагалі всіх перехожих, які не шкодували часу, для того, щоб зупинитись та помилуватись цієї феєричною красою квітучої композиції! 

Вдячність, яку висловлювати учасники проекту “Почни відродження Єлисаветграда разом з Дендропарком!” складно оцінити словами, адже вони відчули себе творцями прекрасної квітучої феєрії, яка ожила у них очах.   

 До Вашої уваги пропонується презентація, виконана учасниками проекту:

 

Опубліковано:
Категорія: Події