Весняний пленер 2014

22 квітня 2014 року у Кіровоградському Дендропарку стартує проект

«Весняний пленер – 2014»

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у проекті!

        Корпорація «ХХІ століття» за ініціативи голови кіровоградської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Лариси Онул, спільно з Кіровоградським обласним художнім музеєм, запрошують прийняти участь у щорічному мистецькому конкурсі «Весняний пленер – 2014». Метою проекту є підтримка молодих талановитих митців.

       Конкурс традиційно проходитиме на території Кіровоградського Дендропарку, справжньої перлини Кіровоградської області, у дивовижному природному куточку, який цього року розквітне одним мільйоном тюльпанів. 

      Конкурс проходить у декілька етапів, а саме:

  • Реєстрація учасників за тел.: (0522) 37-12-37, 066-706-67-04;
  • Вибір тематики робіт;
  • Підготовка робіт;
  • Визначення переможців та нагородження;
  • Благодійний аукціон.

      Кіровоградський Дендропарк забезпечує учасників акції необхідними матеріалами – олійні фарби та полотна для студентів, а для учнів гуаш та папір. Протягом трьох тижнів творча молодь працюватиме у Дендропарку та відтворюватиме на полотнах красу чарівного краю.  Після підготовки робіт журі визначатиме кращі роботи студентів та учнів, які будуть представлені на виставці. Найкращі роботи в своїх номінаціях будуть нагороджені дипломами та подарунками у день відкриття виставки.

     Після закінчення виставки планується проведення благодійного аукціону, кошти від продажу картин будуть направлені нужденним.

 


Опубліковано:
Категорія: Події