Весняний пленер в Дендропарку

Весняний пленер в Дендропарку

 

 

Кіровоградський обласний художній музей та Корпорація «XXI століття» оголошують конкурс на участь в акції – Весняний пленер в Дендропарку.

 

Дана акція започаткована у 2008 році та набула популярності у мистецькому середовищі Кіровоградщини.

Організатори: Корпорація «XXI століття», медіа-група «Весь Кіровоград», обласний художній музей.

Учасниками акції є професійні художники, студенти та учнів художніх шкіл.

Тим, кому пощастило стати учасниками пленеру організатори надають матеріали для роботи (полотно та набір олійних фарб). Завдання досвідчених та юних митців – відтворити на полотні образ Дендропарку та його візитну картку – квітучі тюльпани, яскраві образи казкового куточку Кіровограда.

За підсумками пленеру в обласному художньому музеї проводиться виставка художніх творів. Переможці акції в категоріях «студенти» та «учні», яких визначає журі, отримують цінні призи, які допомагають юним художникам розвивати свою творчість.

 

Відбір учасників в даній категорії буде проводитись за попередніми заявками. Заявка учасника повинна містити наступну інформацію: П.І.Б. учасника, дату народження, відомості про освіту, відомості про участь у виставках, конкурсах, пленерах та інших мистецьких акціях, контактний телефон. До заявки необхідно додати фотографії декількох творчих робіт.

Термін прийому заявок: до 25 квітня 2012 року. Заявки можна надсилати на e-mail: koxm@ukr.net

Телефон для довідок: (0522) 22-36-98, 24-56-81

Опубліковано:
Категорія: Події