Відбулися дитячі велосипедні перегони “РоверОК”!

8-го червня,  у  кіровоградському Дендропарку, за підтримки голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ, було організовано дитячі велосипедні перегони “РоверОК”! Велогонка була організована з метою розвитку та підтримки у дітей зацікавленості до їзди на велосипеді, пропаганди здорового способу життя та дбайливого ставлення до оточуючого середовища.  Чисельність дітлахів, які стали активними учасниками велосипедних перегонів, сягала 110-ти! Складно описати всю масштабність заходу, зважаючи на таку кількість учасників та їх груп підтримки.  Конкуренція в боротьбі за перемогу вражала усіх присутніх! У перегонах брали участь діти віком від 2-3 років (трьохколісні велосипеди), 4-5, 6-7, та 8-10 років. Нестримну радість можна було побачити на обличчях тих дітей, які стали призерами дитячих велосипедних перегонів “РоверОК”. Та свої вміння їзди на велосипеді змогли продемонструвати не лише дітлахи! 15-ть матерів змагались за перемогу в категорії “ВелоМама”.Тож, визнання та призи отримати такі учасники:

Вікова категорія 2-3 роки (хлопчики та дівчатка):

І місце – Правда Кирило;

ІІ місце – Сметенко Дар’я;

ІІІ місце – Симоненко Сергій.

 

Вікова категорія 4-5  років (хлопчики та дівчатка):

І місце – Дегтяренко Єгор;

ІІ місце – Шевельов Микита;

ІІІ місце – Стужук Давид.

 

Вікова категорія 6-7 років (хлопчики):

І місце – Животовський Олексій;

ІІ місце – Дзюбін Марат;

ІІІ місце – Борисов Григорій.

 

Вікова категорія 6-7 років (дівчатка):

І місце – Король Софія;

ІІ місце – Доскач Дар’я;

ІІІ місце – Приткова Єва.

 

Вікова категорія 8-10 років (хлопчики):

І місце – Криця Олександр

ІІ місце – Майський Ігор;

ІІІ місце – Тесцов Євген.

 

Вікова категорія 8-10 років (дівчата):

І місце – Касьяненко Анна;

ІІ місце – Тесцова Катерина;

ІІІ місце – Коваленко Аліна.

 

Категорія “ВелоМама”:

І місце – Чугунова Ірина;

ІІ місце – Король Тетяна;

ІІІ місце – Приткова Ольга.

 І нарешті, обіцяні призи! Учасники, які вибороли перше місце, отримали медалі та тематичні статуетки. Та на цьому подарунки не закінчились! На учасників очікували солодощі, необхідне приладдя для догляду за велосипедами, блокноти та багато інших корисних сюрпризів. Від “Приватбанку” велолюбителі отримали футболки, шарфи, а також запрошення на навчання до бізнес-школи.  Матері, які були удостоєні призовими місцями в категорії “ВелоМама” одержали абонемент на місячне відвідування фітнес-центру “Драйв”.

По завершенню велосипедних перегонів, можна було простежити радість в обличчях призерів,  та мотивацію у тих учасників, які лише на шляху до успіху.

Організаторами заходу були: Корпорація “ХХІ століття”,  Кіровоградський велоклуб «Там-Де-Ми», Відділ фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, Велосалон.

Опубліковано:
Категорія: Події