Відбулось дитяче свято “Я Майбутнє України”!

Ні початок осінньої пори, ні шкільні будні ніяк не вплинули на характер дозвілля маленьких кіровоградців. Адже недільний день 7-го вересня малеча провела у мальовничому Дендропарку, на веселому святі “Я Майбутнє України”.  А відбувся захід за ініціативи голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ.

Розважальна тематична програма, що проходила на головній сцені парку, неодмінно запам’ятається дітлахам, які стали її активними учасниками. Та найяскравішою частиною заходу став квест. Проте, не командний, а індивідуальний для кожного! В рамках квесту діти змогли відчути себе будівельниками, швачками, художниками, юристами, перукарями, водіями, вчителями та навіть лікарями! Поталанило цього дня побувати і в ролі кухаря! Адже дітлахи отримати можливість власноруч приготувати піцу, аби потім з апетитом її скуштувати!

Не обійшлось сьогодні і без призів. Найактивніші дівчатка отримали в подарунок нову скакалку, а хлоп’ята – м’ячі. Мотивували до перемог також смачним морозивом від ТМ “РУДЬ”, яка була спонсором на святі.

Саме таким неповторним став недільний захід у Дендропарку, цілком присвячений дітлахам! 

Опубліковано:
Категорія: Події