Восьмий відбірковий тур «Караоке у Дендропарку-2» знайшов наших учасників фінального гала-концерту!

23-го липня, приємна традиція проекту «Караоке у Дендропарку-2» знайшла нових талановитих фіналістів майбутнього гала-концерту.

За ініціативи подружжя Миколи та Лариси Онул, на майданчику перед головною сценою парку відбулось справжнє “Караоке на майдані”, участь у якому зголосились взяти десятки людей.

В першому відбірковому турі було обрано 8 учасників. Весь парк в один голос підспівував учасникам “Караоке в Дендропарку-2” репертуар відомих душевних та танцювальних пісень. В півфіналі зійшлись у справжньому співочому батлі 4 учасника серед яких, за оплесками, було обрано двох фіналістів – чоловіків. Ну і звичайно улюблена частина фіналу – збір грошей у капелюхи.

Після недовгих підрахунків було визначено переможця. Ним став молодий чоловік на ім’я Дмитро, якому вдалось зібрати більше, ніж 100 грн.! Проте вокальні дані його опонента –  Станіслава, виявились не менш потужними, саме тому організаторами було прийняте рішення взяти двох фіналістів «Караоке…» до участі у фінальному гала-концерті. 

Більше фото в соціальних мережах:

Вконтакті

Фейсбуці 

Онул

Микола онул

Лариса Онул

Опубліковано:
Категорія: Події