Вродливі та талановиті: у Кіровограді обрали міні-міс та міні-містера Дендропарку!

Зважитися вийти на велику сцену, під пильні погляди кількасот пар очей, при тому не маминих чи татових, а зовсім не знайомих тобі людей – навряд прирівняєш до хвилювань святкових ранків у дитсадку. На щастя, в нашому місті батьки на розвиток своїх чад старань не шкодують. 

14 червня усі розваги Дендропарку поступилися місцем видовищу на його головному майданчикові – шоу дитячих талантів “Міні-міс та Міні-містер Дендропарк-2015”, яке відбулось за підтримки голови наглядової ради Корпорації “ХХІ століття” Лариси Онул. Не зважаючи на локальність назви, заявки на участь у цьому змаганні оформила здібна малеча із ще трьох населених пунктів – Новоукраїнки, Суботців  та Полтави. Усього близько двадцяти конкурсантів. Такий-сякий гендерний баланс, щоправда, витягли з натяжкою – на одного хлопчика у середньому припадало 3-4 дівчинки, зате яких! 

Юні співачки, стипендіатки фонду “Україна”, плавчині, акторки, трюкачки з обласних команд черлінгу (порівняно новий вид спорту, що поєднує у собі елементи шоу-акробатики, танців і гімнастики), книголюбки і просто любительки потягти щось із маминого гардеробу… Зі своєї сторони хлопці доважили цей список перемогами, виборотими на турнірах з панкратіону та гімнастики. Усі, як один, товариські й у випадку чого готові постояти за менших братиків та сестричок; у майбутньому бачать себе видатними лікарями-хірургами. Так-от!

Проявитися  харизмі кожної дитини на конкурсі допомогли ефектні танцювальні й дефіле-постановки, підготовлені хореографами імідж-центру “Ольга” і модельної студії “Age of beauti” (м. Полтава), засновники яких виступили спонсорами. Приміром, поки що зародкове, на непевних півобертах, посмішках “із зубками” кокетство дівчат вивільнилося під час показу колекції “Парадіз”. Маленькі красуні крокували подіумом у шатах фей, що, мабуть, населяють тропічні ліси. Для точності назовімо це саме так: китиці квіток з відкритими бутонами-чашками прикрасили спіднички, чимось схожі на національне вбрання гавайок. Яскраві, чисті кольори, легкий наліт перламутру в мейк-апі – ну, і чим вам, скажіть, не зірки з обкладинок модних журналів? У паузах публіку розважали солісти вокального колективу “Антарес” Вікторія Карпенко, Лоліта Рудь і Тетяна Аврахова.

Формат дитячого талант-шоу, особливо, якщо воно охоплює різні вікові категорії учасників, зі своїх, цілком зрозумілих причин, виключає складову принципової змагальності. Тому що як би зграбно не рухалась сценою юна 12-річна модель, які б серйозні вірші вона не декламувала, глядачі все одно триматимуть кулачки за ту крихітку, що ледь зіп’ялася на ноги. Сентиментальну няшність 5-літніх малюків важко чимось перевершити. Відтак, дипломами учасників цьогорічного “Міні-міс та Міні-містер Дендропарк” нагороджено усіх претендентів на цей титул разом з ведучими-однолітками, представники оргкомітету визначили одразу кількох перших і других віце-міс та містерів,  таким чином, на перших позиціях опинилися: 

І віце-міс Дендропарк – Анастасія Киселенко 

Міс Дендропарк – Валерія Дяченко 

І віце-містер Дендропарк – Даниїл Опря 

Містер Дендропарк – Володимир Скрипник 

ІІ

ІІІ віце-міс Дендропарк – Ангеліна Сєргач 

ІІ віце-міс Дендропарк – Вероніка Тіщенко 

І віце-міс Дендропарк – Ані Алоян 

У ІІІ категорії перемогу отримали близнята Діана та Аміна Попруга. 

Міс Дендропарк – Поліна Волокова .

Упродовж канікул бажаємо усім конкурсантам набратися сил для нових здобутків, і не лише навчальних… Наприкінці згадаємо всіх, завдяки кому відбулось це чудове свято:

1. Голова наглядової ради корпорації “ХХІ століття” Лариса Онул;

2. Відділ сім’ї та оздоровлення дітей департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації;

2. Директор імідж-центру «Ольга» Вікторія Вагжанова;

3. Постановник дефіле, менеджер проекту, арт-директор імідж-центру «Ольга» Тетяна Шишацька;

4. Дитячий магазин “Арінка”;

5. Косметична компанія “«Мері Кей»; 

6. “Центр перукарів Кіровоградщини”;

7. Фотостудія “Юкі-АРТ”;

8. Візажист проекту Ірина Шваюк;

9. Фотограф проекту Володимир Шваюк; 

10. Режисер Ольга Ярова;

11. Координатор проекту та арт-менеджер Анастасія Банік.

 

Опубліковано:
Категорія: Події