Вшанування Дня Героїв у Дендропарку.

23-го травня, вся Україна відзначала День Героїв або Свято Героїв – щорічне свято, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН та всіх учасників визвольної боротьби.

Не змогли залишити це свято без уваги і кіровоградські «УДАРівці», стаючи ініціаторами організації вечора-ревієм у кіровоградському Дендропарку. Адже нині, військові дії, які тривають на східній території України, торкнулись чималої кількості сімей Кіровоградщини.  Тому метою кіровоградської організації «УДАРу», стало вшанувати пам’ять загиблих Героїв, а вдалось це втілили завдяки відеоряду з фотографіями загинувших.

Та передувала цьому демонстрація відео, від люблячої  дружини для свого Чоловіка-Героя, який повернувся із АТО, проте..всього на декілька днів. Шалений збіг обставин пов’язаний з відео-сюрпризом, адже дата його показу стала відомою адміністрації Дендропарку ледь не в останній момент.

Складно було втримати сліз під час демонстрацій обох відео,  ефект яких підсилювався символічним музичним супроводом, що пронизував тіло до появи мурашок на ньому.

Завершився вечір вшануванням загиблих хвилиною мовчання, в якій втілився весь смуток, за Героями, які полягли у боротьбі за мирне українське небо. 

Опубліковано:
Категорія: Події