Як Дендропарк рятувався від суботньої спеки та шукав нові таланти проекту «Караоке..-2»

6-го серпня, літо в котре реабілітувалось шаленою спекою за дощовий травень, що рішенням адміністрації стало рятувати дорогих гостей незапланованою водною баталією!  Як наслідок, рішення однозначно було правильним, адже прохолодні постріли водою дарували ковток бажаної прохолоди.

Опісля відбувся черговий відбірковий тур проекту «Караоке у Дендропарку-2». Піснею «Самая-самая» Єгора Крида було обрано 9 найталановитіших учасників. Після виконання рандомно обраних надвідомих музичних композицій, шляхом аплодисментів активних вболівальників, до другого туру пройшло 4 учасника. А у фінальному вокальному двобої зійшлись дві талановиті дівчини – Вероніка та Юлія. Після традиційного збору коштів, під час фінальної пісні, переможцем стала Вероніка, якій вдалось зібрати 72 грн., а  опонентці Юлії – 48 грн. Проте, за рішенням організаторів заходу, і Вероніка, і Юлія учасниками фінального гала-концерту проекту «Караоке у Дендропарку-2»!

Проте, цього разу обміну капелюхами не відбулось, а зібрані кошти були направлені на благодійність для Ігнатьєва Даниїла Сергійовича, якому всього 11 років. Хлопчик страждає на мікроцефалію, ДЦП, спастичний тетрапарез, зі стійкими руховими порушеннями, епісиндром на резидуально-органічному фоні.

Більше фото в соціальних мережах:

Вконтакті

Фейсбуці 

Онул

Микола Онул

Лариса Онул

Опубліковано:
Категорія: Події