Як Дендропарк зібрав Єлисавет на головній сцені!

18 вересня, в Кіровоградському Дендропарку відбувся захід, під назвою «Моє ім’я – Елисавета», приурочене до Дня міста. Завдячувати його втіленню слід голові наглядової ради Корпорації “ХХІ Століття” Ларисі ОНУЛ та імідж-центру “Ольга”. 

В рамках заходу “Моє ім’я – Єлисавета” відбувся незвичайний конкурс краси і таланту. Його особливістю є те, що всіх учасниць конкурсної програми звуть однаково – Єлисавета.

Варто відзначити, що найменшій учасниці конкурсної програми був лише 1 рік, а найстаршій – 40 років. Всього в конкурсі взяло участь 12 представниць жіночої статі. Кожна з них продемонструвала свої таланти: танцювальні композиції, вірші, вокальні дані і навіть дизайнерські таланти за допомогою цілих колекцій одягу. Кожен виступ викликав у глядачів масу оплесків. У результаті конкурсу абсолютно всі учасниці вийшли переможцями, адже кожна гідно представила себе на подіумі.

 Також у заході взяли участь представники духовенства. Вони нагадали присутнім про історію та походження початкового назви нашого міста.

 Ксенія Куприненко,фото автора.


Опубліковано:
Категорія: Події