Як пройшов конкурс краси, кмітливості та таланту “СтудМіс Кіровоград 2014”

3 травня у кіровоградському Дендропарку відбулася найяскравіша подія студентської весни – регіональний етап Всеукраїнського конкурсу студентської краси, кмітливості та таланту “Студміс Кіровоград 2014”! Даний захід відзначався високим рівнем підготовки, була залучена значна кількість партнерів, а захват, який виник у відвідувачів парку, важко оцінити словами. В рамках конкурсу учасниці змагались за перемогу, демонструючи свою красу та творчі вміння, від яких          у глядачів перехоплювало подих. Не обійшлось також без інтелектуального виходу, на якому перед дівчатами постало завдання показати, наскільки вони кмітливі та стійкі у своїх  життєвих переконаннях.

Учасницями даного конкурсу були представниці вищих навчальних закладів Кіровоградщини – педагогічного університету, льотної академії, технічного університету, медичного коледжу, музичного училища та ін. 13 чарівних претенденток заворожували своєю красою та вміннями, з метою отримати заповітне звання.

Шалена інтрига супроводжувала конкурс від його початку до завершення, а перед журі стояв непростий вибір обрати кращу студентку Кіровоградської області. Серця кожної з претенденток відбивали шалені ритми в очікуванні результатів. І нарешті, бурхливими оплесками глядачі вітали короновану переможницю, яка стала удостоєною носити звання “Студміс Кіровоград 2014” – Паславська Вікторія із музичного училища. Першою віце-міс було обрано Бережньова-Цабій Анастасію із КДПУ ім.В.Винниченка , а другою віце-міс – Каліванову Анну також із КДПУ ім.В.Винниченка. Враховувались також результати Інтернет-голосування, яке проходило на сайті http://www.orientir.kr.ua і перемогла в ньому Ілона Брик із КНТУ, отримавши звання “Міс-інтернет”. Атмосфера, яка супроводжувала даний захід характеризувалась виключно позитивними емоціями, та піднесено-святковим настроєм. Захопленні вигуки груп підтримки дівчат ставали краплинами спраглої води та додавали нові надії та сподівання, підсилюючи їх віру в свої сили. Завершився конкурс бурхливими вигуками радісних глядачів! 

 

Опубліковано:
Категорія: Події