Як у Дендропарку Міжнародний День захисту дітей святкували

У четвер 1 червня до Дня захисту дітей та свята останнього дзвоника у Дендропарку пройшла насичена програма.

В різних куточках парку лунав дитячий гомін та сміх, а розваги знайшлися до смаку кожному з гостей.
На «Острові пригод» малюки перевтілювались в улюблених героїв мультсеріалу «Свинка Пеппа», приймаючи участь у шоу-програмі, яку для них організував провайдер «Воля».
Тим часом на головній площі парку всі бажаючі мали змогу не тільки подивитись на виступи професіоналів, а й спробувати свої сили, адже школа хіп-хопу та брейк-дансу «Mixofsteps» спільно з Дендропарком організували до міжнародного Дня захисту дітей шоу-програму «Ти і хіп-хоп культура». Неймовірна пластика учасників та видовищні композиції зібрали навколо себе величезну кількість гостей, які з захватом спостерігали за цікавим дійством!
Ну а родзинкою святкування стали шалені подушкові бої! Озброївшись подушками, діти змагалися між собою, хто ж сильніший. З неймовірним захватом діти приймали участь у цьому дійстві! Варто зазначити, що під час боїв постраждали лише подушки.
Насичену програму до Міжнародного Дня захисту дітей завершив фестиваль «Вітаємо дитинство», де найталановитіші юні мешканці нашого міста продемонстрували свої таланти. Неймовірні вокальні композиції та танцювальні номери подарували гостям парку гарний настрій перед насиченими вихідними!
Програма до Дня захисту дітей проходила за підтримки подружжя Миколи та Лариси Онул

Опубліковано:
Категорія: Новини,Події

Теги: ,