Як у Дендропарку відзначали День Європи.

21-го травня, за ініціативи подружжя Миколи та Лариси Онул, суботній день у Дендропарку розпочався із XIІ обласного фестивалю-конкурсу «Родинні скарби», організаторами якого виступив імідж-центр «Ольга». 
Розпочався захід, із виставки робіт від кращих майстрів рукоділля нашого регіону. Навіть спека не стала на заваді тому, щоб кращі представники царини творчого вияву приїхали до Дендропарку, з гордістю представивши свої доробки на виставці авторських родинних робіт. 
І, нарешті, настала найочікуваніша мить всіх гостей та глядачів Дендропарку – урочисте відкриття концерту-презентації творчих номерів найталановитіших родин області. 
Цю почесну місію доручили одним із найавторитетніших представників регіону, наразі: 
Заступнику директора Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації – Кримській Надії Миколаївні; 
Голові об’єднання «Асоціація гуманітарного партнерства» – Дмитренко Тетяні та директору імідж-центру «Ольга» – Вагжановій Вікторії. 
У своїй промові вони зазначили про значимість родинного тепла, а також з їх вуст линули щирі слова побажання всім глядачам та родинам, які протягом фестивалю демонстрували свій талант. 
Дитячі розваги активно вирували на ігровій програмі на РК «Острів Пригод». Веселі конкурси та подарунки подарували малечі відчуття нестримної радості. 
Свій талант в вокальних здібностях можна було продемонструвати деяким часом пізніше, на другому відбірковому турі проекту «Караоке у Дендропарку-2». Цього разу перемогу та сертифікат на участь у фінальному гала-концерті здобула Дормашко Жанна.
Вечірній блок програми був приурочений до святкування Дня Європи. Цей захід увінчався талантами кращих танцювальних колективів міста та виступом Акробатичного балету “Три з Половиною”. Ці унікальні артисти встигли завоювати не тільки сцену майже всіх міст України, але й впевнено стали артистами міжнародного рівня! 
Мікс незвичайних трюків і хореографії, під акомпанемент улюблених музичних творі – це те, що подарувало гостям Дендропарку незабутні емоції та ексклюзивність! Особливо яскраво це демонструвала прекрасна стать, шалені емоції яких видавали їх захват дійством, яке відбувалось на сцені. 
Ліричності та романтизму заходу додав сольний виступ харизматичного вокаліста – Дмитра Стояна. Його виконання під акустичне акомпанування викликало мурашиний марш по шкірі всіх гостей Дендропарку.

Онул

Микола Онул

Лариса Онул

Николай Онул

Онул Кировоград

Опубліковано:
Категорія: Події