Як у Дендропарку відзначали найвеличніше свято – День Перемоги!

9-го травня, у Дендропарку відзначали найвеличніше історичне свято – День Великої Перемоги!  Розпочалось святкування на головній сцені парку виступом муніципального оркестру, який грав тематичні музичні композиції, збентежуючи серця усіх присутніх. Сльози радості можна було побачити на очах у тих, хто захоплено підспівував легендарні  пісні, не шкодуючи оплесків  для артистів. Особливо зворушливо святкування продовжилось на танцювальному майданчику “Галактика”, на якому голова міської організації ПП “УДАР” Лариса Онул виступила зі своїм вітальним словом.  Далі на присутніх очікувала композиція, виконана дуетом талановитих дівчаток, яка підсилила велич святкування. Під музичний супровід муніципального оркестру танцювали пенсіонери, на обличчях яких можна було простежити радість та піднесеність. Згодом на бажаючих очікувало символічне пригощання від Дендропарку, на яке вони вистроїлись у величезну чергу.

У цей святковий День Перемоги потурбувались і про дитячу радість! Саме тому, на дітлахів очікувала конкурсна програма, в ході якої вони демонстрували свою кмітливість та звитягу, за яку отримати солодкий подарунок від ТМ “Рудь”, яка виступала спонсором даного заходу.

А завершилась святкова програма концертом, на якому лунали вітчизняні рок-хіти минулих років, тексти яких були давно закарбовані в пам’яті присутніх на заході.

 

Святкування Дня Перемоги У Дендропарку відбулось за сприяння голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ. 


 

 

Опубліковано:
Категорія: Події