Яскрава зустріч Пасхальних свят у Дендропарку! (30 квітня)

В переддень Пасхальний свят, 30-го квітня, за ініціативи подружжя Миколи та Лариси Онул, гості Дендропарку змогли насолодитись колоритною святковою програмою! 
Розпочався суботній ранок із виставки від майстрів hand-made, які завітали до нас навіть з інших міст, маючи на меті представити свої унікальні вироби ручної роботи. 
Для любителів екстремального відпочинку команда «EKVITAS» провела майтер-клас з Balance Boarding / Slackline, розвиваючи нову культуру розваг та відпочинку. 
Епіцентром дитячих розваг став Розважальний комплекс «Острів Пригод», де малеча гралась та розважалась з професійними аніматорами та шаленіла на міні-діско з мильними бульбашками. 
Вже із самого обіду, Дендропарк почав відзначати Міжнародний день танцю. Особливим цей день 30-го квітня став для любителів танцювальної майстерності, адже в Дендропарку відбувся Всеукраїнський фестиваль з хіп-хопу та брейкдансу! Змагались в батлах представники всіх областей України, доводячи свою першість на Всеукраїнському рівні. 
Вечірній блок програми розпочався святковим концертом , на чолі з кращими танцювальними колективами міста, а саме: народний ансамбль бального танцю «Конвалія», школа східного танцю «Медея», клуб спортивного бального танцю «Фаворит», студія східного танцю «Златіна», імперія мистецтв «Форсайт». А професійні вокалісти додавали приємного колориту до святкової атмосфери заходу. 
Здійснити подорож просторами пам`ятних минулих часів вдалось на динамічній дискотеці хітів 80-х, 90-х, 2000-х років в оригінальному звучанні! 

Феєричним завершенням стало ефектне та неповторне фаєр-шоу “Strobos” від гостей із м. Київ! 
Словом, марафон шалених травневих свят було відкрито! 

Онул

Микола Онул

Лариса Онул

Николай Онул

Онул Кировоград

Опубліковано:
Категорія: Події