З перших вуст: Інтерв’ю з адміністратором Дендропарку.

З настанням весни, Дендропарк починає набір персоналу для роботи протягом сезону. Саме тому, хочеться запитати у адміністратора парку, Бульдович Оксани, чим саме Дендропарк може привабити потенційних шукачів роботи та чим відрізняється від інших роботодавців міста.

Оксано, розкажіть, що відрізняє Дендропарк, від інших роботодавців? 


– Дендропарк – це унікальне місце. Працювати в такому казковому місці – справжня насолода. Чудові краєвиди та композиції квітів не можуть залишити байдужим жодну людину. Кожен працівник щодня може насолоджуватись цією красою, милуватися краєвидами. 
– Тільки працюючи у нас, кожен отримує унікальну можливість дарувати людям свято. Дуже приємно, спостерігати за щасливими обличчями дітей, які вважають,що саме працівники парку дарують їм казку. 
– Окрім цього, не можна не розказати про дружний молодий колектив парку. Кожен працівник є частиною команди, чітко розуміє спільну мету та свою роль в її досягненні, всі як один завжди готові прийти на допомогу один одному. Це не просто колектив – це друга сім’я.

 
Атмосфера для роботи дійсно чудова. А що стосовно умов праці в Дендропарку, адже це питання хвилює кожного, хто шукає роботу?


Всі працівники в парку працюють по графіку, в якому ми намагаємось врахувати побажання кожного працівника і побудувати оптимальний графік роботи. Ми гарантовано виплачуємо заробітну плату без затримок. В цьому році ми, по традиції, переглянули розміри заробітних плат, звичайно, у бік збільшення. Окрім заробітної плати в Дендропарку передбачена система преміювання персоналу. Також ми забезпечуємо своїх працівників формою, за рахунок Компанії. Ми цінуємо своїх працівників і нам важливо підтверджувати це діями! 


Які вакансії є в Дендропарку? 


Для молодих людей і студентів ми пропонуємо роботу на атракціонах та в касах парку. Тут передбачено стажування та необхідне навчання, звісно за рахунок Компанії. Це гарний варіант для початку кар’єри або роботи на літо. Ми готові надати шанс кожному хто бажає працювати та проявляє відповідальність в роботі. 
Також нам потрібні люди, для роботи в господарській службі парку, саме вони створюють гарні композиції з квітів та рослин, а також підтримують чистоту в парку. Робота для жінок, по посадці квітів та догляду за ними. Досвідченні працівники, готові поділитися своїм досвідом з кожним, хто проявить бажання працювати в парку – квіткаркою. Для чоловіків ми готові запропонувати роботу – озеленювача. Це робота по покосу трави в парку, обрізці кущів та сухостою. А для справжніх чоловіків, ми пропонуємо роботу охоронця в парку. 
Ми підберемо роботу кожному! Головне не зволікати та встигнути вчасно звернутися до відділу кадрів. Приєднуйтесь до нашої команди.

Опубліковано:
Категорія: Події