Завдяки місцевому “УДАРу” юні кіровоградці можуть відвідати музей братів Кличків

Як відомо, на базі кіровоградського Дендропарку вже багато років реалізуються соціальні програми з підтримки дітей. Так, діти з інтернатів та дитбудинків області, малюки з малозабезпечених сімей регулярно приїжджають в парк, щоб стати учасниками справжнього дитячого свята з розвагами, атракціонами и солодощами. Щороку в День знань або День захисту дітей керівництво парку дарує місцевій дітворі більше 20 тисяч флаєрів на право безкоштовного катання на атракціонах.

Не менше уваги приділяється і пропагуванню розвитку спорту, здорового способу життя, вихованню здорового покоління з правильними життєвими цінностями. Згадаймо лише, який захоплюючий чемпіонат України з мотокросу пам’яті Валерія Доценка було проведено минулого року на нашій знаменитій трасі «Завадівка».

Тепер у керівництва міської організації «Удару» виникла нова цікава ідея. Як відомо, лідер ПП «УДАР» Віталій Кличко – самий відомий у світі українець і приклад для наслідування юних громадян нашої країни. Декілька років тому шанувальники спортивних талантів боксерів організували офіційний фан-клуб братів Кличків. А минулого року в столичному НСК «Олімпійський» відкрилася виставка-музей їх досягнень.

Тож голова Кіровоградської міської ПП «УДАР» Лариса Онул запропонувала започаткувати новий соціальний проект – організацію для школярів екскурсій до Києва з відвідуванням фан-клубу та виставки-музею братів Кличків.

Опубліковано:
Категорія: Події