Змагання родин на “Сімейному Чемпіонаті”!

В пріоритеті голови міської організації ПП “УДАР” Лариси ОНУЛ завжди був відпочинок, сповнений незабутніми емоціями. Щораз вона доводить це відвідувачам Дендропарку, які стають активними учасниками розважальних програм, які проходять за її сприяння.

І сьогодні, 26-го липня, відбулась конкурсна програма під назвою “Сімейний Чемпіонат”! Дві родини змагались за звання найдружнішої та найкмітливішої в місті. Шлях, який вони пройшли до визнання був не із легких! 7-ома етапами відзначилась конкурсна програма, яка містила в собі завдання, призначені для кожного члена сім’ї. Татусі дітлахів демонстрували свою фізичну силу, матері проявляли господарські вміння, а у малечі перевіряли наскільки добре вони знають своїх батьків. До останнього поєдинку родини дійшли з однаковою кількість балів, а отже, саме він мав визначити,  яка сім’я є зразком та прикладом для наслідування! Та рівень старанності конкурсантів був наскільки високим, що освіжаючий приз від ТМ “Живчик” учасники “Сімейного Чемпіонату” отримали в рівній кількості!  

З подарунками в руках, дві найсміливіші родини міста залишали головну сцену Дендропарку, відчуваючи гордість за тепло і затишок свого сімейного кола! 

 

Опубліковано:
Категорія: Події